Jak dorobić do pensji - własne przemyślenia i refleksje

18/10/2012

Tajemiczy klient - kolejne wnioski !!

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 11:01

Chyba zostałem pracownikiem miesiąca - poważnie :)

Mam tu na myśli jedną z moich dodatkowych prac - Tajemniczego Klienta. W ciągu ostatniego miesiąca byłem na 5 audytach !! Trudno było się nie zgodzić kiedy kolejny raz odbierałem telefon od jednej z Pań pracujących w Perspecto. Okazuje się, że wykonując swoje obowiązki rzetelnie i z należytą dokładnością można co pewien czas, w miarę regularnie, dopisywać do swojego konta po kilkanaście/kilkadziesiąt złotych - w zależności od rodzaju audytu. Czasem trzeba porozmawiać na temat ciuchów (to specjalnie przyjemne dla kobiet :) ), czasem na temat mebli (też dla kobiet…), biżuterii (szczególnie dla kobiet :) !!) i innych rzeczy. Jedynym minusem jest to, że trzeba kłamać pracowników danego sklepu/salonu. Tłumaczę sobie to jednak w ten sposób, że kiedyś też byłem pracownikiem stacji paliw, i też byłem przez jakiegoś TK oceniany. Z drugiej strony opisując daną rozmowę staram się zrobić to jak najbardziej rzetelnie i profesjonalnie nie pomijając przy tym żadnego aspektu. Wiem, że często od tego zależy premia dla pracownika czy nawet całej zmiany ! Poza tym, to nie ja ustalam standardy obsługi i nie ja tam pracuję więc do tego tematu podchodzę już teraz bez takich emocji jak na początku. Przecież każdy w swojej pracy, obojętnie jaka by ona nie była, powinien wykazywać się wspomnianymi wcześniej profesjonalizmem i dokładnością :)

W każdym razie polecam to zajęcie jako chęć zarobienia dodatkowych pieniędzy.

Jeśli chcesz przeczytać jak wyglądają początki w tej pracy lub chcesz zostać TK (lub dorobić do pensji w inny - uczciwy sposób) zerknij w jeden z poniższych wpisów !!

Pozdrawiam

23/08/2012

Jak zarobić 20 euro wypełniając ankiety…??!

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 12:47

Witam !!

Jakiś czas temu natknąłem się na kolejny portal zrzeszający użytkowników z niemal całego świata dzięki któremu możemy dorobić do pensji.  Za co nam płacą? Za wypełnianie ankiet ale także UWAGA za ich tworzenie oraz na odpowiadanie na ankiety innych użytkowników. Niby nic męczącego a poświęcając nawet nie kilka minut dziennie można uzbierać sobie pieniądze na drobny wydatek J Drobny bo próg wypłacalności to 20 euro więc nie kokosy ale jak już niejednokrotnie pisałem, dorabiam do pensji bo chcę i lubię a żyję z czegoś całkiem innegoJ

Jesteś zainteresowany/zainteresowana ? Zapraszam więc do rejestrowania się (oczywiście całkowicie bezpłatnego) na portalu „my in your opinion”  poprzez link:

http://www.myiyo.com/?ref=26457541

Ponadto jeśli chcesz:

Pójść na inwentaryzacje -> kliknij tutaj

Zostać tajemniczym klientem - > kliknij tutaj lub tutaj

Roznosić ulotki -> kliknij tutaj

Popracować na 2 etaty -> kliknij tutaj

Rozwozić pizze -> kliknij tutaj

Wypełniać płatne ankiety -> kliknij tutaj

Refinansować kredyt mieszkaniowy -> może uda Ci się to tutaj

Wziąć udział w konkursie/loterii -> kliknij tutaj i tutaj

Pozdrawiam

19nick83@wp.pl

13/08/2012

Wczasy/wakacje czyli jak nie dać się wpuścić w maliny…

Opublikowane jako: Bez kategorii — admin @ 22:38

Wakacje to czas kiedy chcemy odpocząć po całorocznej, ciężkiej pracy. Chcemy naładować baterie na kolejne miesiące ciężkiej pracy, odpocząć psychicznie i fizycznie.

Ja też chciałem odpocząc, zregenerować się… Niestety okazało się, że po 3 tygodniach od powrotu z polskiego wybrzeża dostałem najdroższą fotkę z wakacji wartą 250 zł i 4 punkty karne. Przekroczenie prędkości do 50 km/h na drodze krajowej w jakiejś małej mieścinie podniosło mi ciśnienie. Skorzystałem jednak prawie natychmiast z mocy i magii internetu i odnalazłem taryfikator wykroczeń i okazało się, że za moje wykroczenie przewiduje się mandta od 100 do 250 zł. Wiedziałem więc, że przyznani mi najwyższą możliwą kwotę. Napisałem szybko odwołanie od kwoty, wysłałem listem poleconym a po 3 dniach zadzwoniłem do Straży Gminnej w tej miejscowości aby dopytać się, i ewentualnie raz jeszcze poprosić o łagodny wymiar kary :) , czy coś w mojej sprawie udało się zrobić. Ucieszyłem się, że udało mi się zaoszczędzić 150 zł :) Mam więc dla Was radę - w podobnej sytuacji proponuje pisać odwołania -> inwestując 5 zł na list polecony można zaoszczędzić w moim przypadku 150-5= 145 zł !!
Pozdrawiam

23/01/2012

Dostawca pizzy – czy warto?

Opublikowane jako: Bez kategorii — Tagi:, , , — admin @ 12:34

Ponieważ żadna praca (przynajmniej uczciwa) nie hańbi pomyślałem, że napiszę w końcu kilka zdań o zajęciu jakie wykonuje od czasu do czasu aby zarobić jakieś dodatkowe pieniądze. Jak wynika z tytułu tego wpisu jest to dostawca pizzy. W zasadzie nie jest to żadne nadzwyczajnie skomplikowane zajęcie. Siedzisz i czekasz aż zadzwoni telefon, odbierasz go i przyjmujesz zamówienie które przekazujesz pizzermenowi. Jak pizza jest gotowa odbierasz ją, zawozisz ją do klienta i wracasz z powrotem. Można powiedzieć, że równolegle z taką pracą idą odpowiednie pieniądze. W moim mieście jest to 6 zł/h + zwrot kosztów za paliwo no i oczywiście (czasami) napiwki od klientów. Jeśli masz auto z instalacją LPG można powiedzieć, że zwróci Ci się amortyzacja samochodu. Do tego możesz sobie zjeść pizze. Co prawda codzienna konsumpcja pizzy nie jest zdrowa a i walory smakowe stają się jakby mniejsze ale w moim przypadku, gdzie dorabiam do pensji w ten sposób max 3 razy w miesiącu nie ma powodów do narzekań.
Temat pozostawiam do własnej analizy.

Kilka innych sposobów na dodatkowe pieniądze (m.in. tajemniczy klient, wypełnianie ankiet i inwentaryzacja) zapraszam tutaj

Konkurs internetowy z fajnymi nagrodami znajdziesz tutaj i tutaj

W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
19nick83@wp.pl

13/12/2011

Praca x2 + refinansowanie kredytu hipotecznego/mieszkaniowego !!! :) <- za darmo!!

Opublikowane jako: Bez kategorii — Tagi:, , , — admin @ 12:13

Witam !!

Moja długa nieobecność tutaj spowodowana była bardzo wytężonym okresem dodatkowej pracy. Co robiłem aby zarobić dodatkowe pieniądze? Przez 3 miesiące pracowałem na dwóch etatach (uwierzcie mi – jest to wykonalne J ). Oprócz swojej stałej pracy podpisałem na 3 miesiące umowę zlecenie na jednej z okolicznych stacji benzynowych! Pracowałem głównie na nocki po których jechałem do swojej ‘podstawowej’ pracy. Do moich obowiązków należała obsługa klientów, tankowanie gazu LPG a także dbanie o czystość sklepu, podjazdu i ogólne zadowolenie klientów. Poszło mi na tyle dobrze, że dostałem propozycję przedłużenia tej umowy o następny miesiąc ale byłem zmuszony podziękować – nie miałem już siły. Proszę mi wierzyć, że 3 miesiące takiego tyrania to aż nadto. Zdaję sobie sprawę, że miałem przewagę nad potencjalnymi konkurentami polegającą na tym, że kiedyś pracowałem na stacji paliw, mam szkolenie (pozwolenie) do tankowania gazu LPG oraz znam całą otoczkę związaną z pracą w takim miejscu.

Pewnie wielu z Was zastanawia jakie są to pieniądze? Więc już mówię – stawka to 1400 zł brutto/miesiąc z czego wychodzi jakieś 1180 zł na rękę (umowa zlecenie).

Czy warto? Jak dla mnie warto ale niech każdy sam sobie odpowie czy da radę i czy te dodatkowe pieniądze są dla niego wystarczające?

P.S. W międzyczasie wykonałem jeszcze 2 audyty jako tajemniczy klient o których pisałem tutaj.

P.S2. Inne metody/sposoby na dodatkowe pieniądze opisałem tutaj.

Aha! Jeśli nie masz obecnie możliwości na jakieś dodatkowe pieniądze a jesteś obarczony kredytem mieszkaniowym może zaoszczędzisz pieniądze refinansując swój kredyt? Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tą formą zaoszczędzenia kliknij w poniższy baner(doradca skontaktuje się z Tobą telefonicznie) :

ING Bank:

M Bank:

Pozdrawiam
19nick83@wp.pl

12/12/2011

Kolejne ciekawe konkursy ;)

Opublikowane jako: Bez kategorii — Tagi:, , — admin @ 22:43

Witam !!

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie konkursu gdzie , jak zapewnia organizator:

“Aby wziąć udział należy dokończyć zdanie: “Zima jest fajna, bo …” oraz wypełnić krótką ankietę. Wśród autorów najciekawszych wypowiedzi, zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców.

Uczestnik sam decyduje o jaką nagrodę chce zagrać. Może wybrać pomiędzy:

  • Apple MacBook Pro,
  • Talonem na paliwo o wartości 5 000 zł”
  • Pozdrawiam
    19nick83@wp.pl

15/06/2011

Tajemniczy klient - firma nr. 2 !

Opublikowane jako: Bez kategorii — Tagi:, , , , — admin @ 12:57

Witam !!

Zdaje sobie sprawę z tego, że troskę ostatnio zaniedbałem swojego bloga. Wynikało to jednak z nawału zajęć: praca, studia, dorabianie do pensji i…tak jakoś zeszło. Ale już nadrabiam zaległości i teraz postaram się poświęcać więcej czasu na prowadzenie tego serwisu.

Chciałem zacząć od zagadnienia które nazywa się tajemniczy klient (swoje poprzednie odczucia i wnioski opisałem tutaj). Otóż natknąłem się jakiś czas temu na kolejną firmę która zleca wykonanie audytu w jakiejś placówce czy sklepie. Cała otoczka jest troszkę podobna jak w firmie CBM Test z takimi różnicami jak:

- sam nie wyszukuje punktu do wykonania audytu – jeśli spełniam wymagania ktoś z tej firmy dzwoni do mnie i przedstawia ofertę,

- na początku muszę wydrukować umowę o dzieło i wysłać ją na adres firmy w dwóch egzemplarzach-jeden egzemplarz jest następnie odsyłany,

- wynagrodzenie nie wpływa na moje konto po każdym wykonanym audycie: sam wystawiam rachunek, wysyłam go pocztą i czekam na przelew, ale uwaga: na jednym rachunku może być aż 10 pozycji (za 10 wykonanych audytów) więc na pewno będzie na jakieś większe zakupy J

- nie wysyłam papierowej ankiety – mam do niej dostęp ale jest to tylko ankieta ‘pomocnicza’ – wypełniam tylko ankietę on-line.

Początki współpracy oceniam bardzo fajnie. W ciągu ostatnich 2 tygodni wykonałem 2 audyty a do końca tego tygodnia zrobię jeszcze…3 !!

W każdym razie jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana zarejestruj się poprzez link:

http://www.perspecto.pl/index.php?m=250

to nic nie kosztuje a masz szansę na dodatkowe pieniądze !! J

Ponadto, jeśli ‘szukasz’ dodatkowych źródeł dochodu :

- jeśli myślisz o pracy przy inwentaryzacji zapraszam tutaj,

- jeśli chciałbyś refinansować kredyt mieszkaniowy lub szukasz kredytu wejdź tutaj,

- jeśli chcesz wziąć udział w darmowych konkursach internetowych kliknij tutaj i tutaj (niestety nie wszystkie konkursy są jeszcze aktywne więc trzeba się spieszyć),

- jeśli chcesz zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet zapraszam tutaj,

- jeśli myślałeś o roznoszeniu ulotek koniecznie wejdź tutaj.Pozdrawiam

19nick83@wp.pl

20/05/2011

Tajemniczy klient raz jeszcze / kredyt mieszkaniowy

Opublikowane jako: Bez kategorii — Tagi:, , — admin @ 11:15

Witam !!

Jakiś czas temu opisywałem tutaj  zajęcie tajnego klienta. Cóż więcej mogę napisać? Tylko tyle, że firma jest rzetelna i wypłacalna więc jeśli ktoś ma ochotę spróbować osobiście mogę polecić J Oprócz pieniążków za audyt dostałem też obiecany zwrot za wysłanie do nich papierowej ankiety oraz za wydruk każdej strony. Tak więc jeszcze raz i z czystym sumieniem -> polecam !!

Przyszła mi ostatnio do głowy pewna myśl. Jak wiele osób jestem ‘uwiązany’ kredytem mieszkaniowym. Postanowiłem rozeznać temat kredytów i zastanowić się nad tym, czy na tym można nie tyle zarobić ile mniej stracić. Jakby nie patrzeć gdyby zmienić warunki można zyskać jakieś dodatkowe pieniądze. Z tym, że broń Boże nie mam na myśli wydłużenia czasu spłaty ponieważ jest to z ekonomicznego punktu widzenia całkiem bezsensowne. Pierwsze co zrobiłem to napisałem oficjalne pismo z prośbą o refinansowanie/anektowanie obecnego kredytu i teraz czekam na odpowiedź. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak napisać takie pismo napisz maila – postaram się pomóc J Ale żeby nie było, że siedzę i nic nie robię postanowiłem wstępnie rozpoznać jak wygląda obecnie rynek kredytów mieszkaniowych. Wiadomo, że warunki oferowane przez różne banki różnią się od siebie i to czasami dość mocno. Inna marża, vibor 3-miesięczny zamiast 6-miesięcznego, różne konta osobiste czy oszczędnościowe.  Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej na temat warunków przedstawiam formularze kontaktowe do:


Pozdrawiam
19nick83@wp.pl

12/05/2011

Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie..:)

Opublikowane jako: Internet, Usługi — Tagi:, — admin @ 14:45

Dwie niespodzianki ;)

Opublikowane jako: Biznes, Firmy, Usługi — Tagi:, , , — admin @ 09:49

Kolejny raz okazało się, że rzetelne i uczciwe wykonywanie swojej pracy (nawet dorywczej) popłaca :) Z końcem kwietnia dostałem sms z firmy Neti-interim z zapytaniem czy jestem zainteresowany pracą przy kolejnej inwentaryzacji! (opis poprzednich inwentaryzacji znajdziesz tutaj) Nie byłbym sobą gdybym nie zgodził się na zarobienie dodatkowych pieniędzy więc zaraz oddzwoniłem i potwierdziłem swoją obecność. Tak więc niczego nie planując i nie szukając 4-05-2011 poszedłem na kilka godzin do pracy spotykając tam kilka osób które poznałem podczas pracy przy poprzedniej inwentaryzacji. Mogę więc chyba wywnioskować z tego mniej więcej tyle, że wspomniana firma odezwała się tylko do wybranych (mam nadzieję, że najlepszych) pracowników.
Kolejną niespodzianką był mail informujący o naborze kandydatów do audytowania oddziałów pewnego Banku ! O zajęciu tajemniczego klienta więcej przeczytasz tutaj. Ponieważ w mojej miejscowości są 2 oddziały audytowanego banku aplikowałem na oba i… byłem tajemniczym klientem w obu ! 6 i 9-05-2011 poświęciłem po 2 godzinki na audyt + wypełnienie ankiet + wysłanie ankiet co moim zdaniem jest całkiem sensowne z oferowanymi pieniędzmi. Wychodzi więc na to, że powiedzenie szukaj – a znajdziesz jest jak najbardziej prawdziwe. Można jeszcze dopowiedzieć – później będą Ciebie szukać :)

Poza tym z przykrością stwierdzam, że opisywane przeze mnie konkursy i loterie dobiegając końca więc niektóre banery nie będą widoczne :/ Wpisy pozostawiam – może ktoś będzie zainteresowany ideą takich loterii. Zapraszam zatem do rejestrowania się tam gdzie jeszcze można !

Pozdrawiam
19nick83@wp.pl

Nowsze wpisy »

hosting www © Jak dorobić do pensji - własne przemyślenia i refleksje, all rights reserved.
Jak dorobić do pensji - własne przemyślenia i refleksje is proudly powered by WordPress.
Theme Redesigned by Kaushal Sheth originally developed by Michael Martine
Tłumaczenie Polski Blogger dla Polski support Wordpress.